Ampułka LOREAL

W salonie CutCut zadbamy o Twoje włosy z najwyższa starannością! Przyjdź i przekonaj się jak bardzo jesteśmy w stanie odmienić Twój wygląd oraz kondycję Twoich włosów. Jednym z oferowanych przez nas sposobów na regenerację, nawilżenie i odnową Twoich przesuszonych i wymagających kosmyków jest ampułka LOREAL, która nałożona w profesjonalny sposób i poddana wyższej temperaturze, uratuje Twoje włosy przed suchością, łamliwością i naprawdę poprawi ich wygląd!

Kto powinien zastosować  ampułkę LOREAL?

Przychodzą do nas klientki ze zniszczonymi, przesuszonymi lub rozjaśnianymi włosami. Takim osobom w szczególności polecamy ten prosty, ale bardzo skuteczny zabieg. Ampułka wygładza, nawilża oraz w wyraźny sposób poprawia wygląd włosów, które są po niej sprężyste, lśniące i po prostu pięknie pachną!
Jeśli zależy Ci na jeszcze bardziej prostych i gładkich włosach – zdecyduj się na ampułkę, która sprawia, że wszystkie klientki dostrzegają różnicę i wracają aby powtórzyć taką kurację! Nie ważne czy Twoje włosy są naturalnego koloru, farbowane czy też rozjaśniane – zabieg z kosmetykiem Loreal z pewnością im pomoże! Zapobiegamy puszeniu się Twojej fryzury i przywracamy włosom ich dawny blask, co może okazać się szczególnie pomocne przed ważnym wyjściem lub randką!

Do jakich typów włosów przeznaczone są ampułki?

Ampułki są przeznaczone do włosów wypadających, suchych, łamliwych, farbowanych oraz puszących się. Ich profesjonalny i starannie opracowany skład naprawi mikrouszkodzenia w Twoich włosach, dogłębnie je nawilży i pozwoli Ci na radość spowodowaną idealnym wyglądem! Ampułki warto zastosować na włosach o każdej długości. Najbardziej jednak potrzebują ich włosy farbowane i rozjaśniane. Te profesjonalne specyfiki renomowanej firmy Loreal stanowią nieocenioną doraźną pomoc kiedy chcemy szybko poprawić stan i wygląd włosów!

Jak wygląda zabieg z użyciem ampułki LOREAL?

Po dokładnym oczyszczeniu włosów przy pomocy profesjonalnego szamponu,  aplikujemy zawartość ampułki dostosowanej do Twoich potrzeb. Aby jeszcze bardziej poprawić i wzmocnić efekt – poddajemy Twoje włosy działaniu  sauny fryzjerskiej, która dzięki wysokiej temperaturze i wilgoci pozwala kosmetyku oraz jego składnikom wniknąć głęboko w strukturę włosa i otworzy jego łuski. Zabiegi przy użyciu sauny wykazują jeszcze większą skuteczność i w widoczny sposób poprawiają wygląd oraz stan Twoich włosów. W naszym salonie używamy nowoczesnego sprzętu, który jest sprawny w działaniu i pozwoli Ci zakosztować pełnego profesjonalizmu podczas stylizacji i regeneracji Twoich włosów! Po zabiegu włosy wyglądają o niebo lepiej!

Pamiętaj, że przychodząc do na s ze zniszczonymi i suchymi włosami – wychodząc będziesz tryskała energią, radością i blaskiem! Ampułka LOREAL to nie bez powodu jeden z ulubionych zabiegów naszych zadowolonych klientek! Przyjdź już teraz i przygotuj się na nawilżone, zdrowe oraz lśniące włosy! Podczas oczekiwania rozgość się wygodnie na naszych przytulnych i wygodnych siedziskach – serwujemy pyszna kawę podaną z sercem! Zapraszamy!