Upięcie

W ofercie salonu fryzjerskiego CutCut znajduje się: mycie i modelowanie, strzyżenie z myciem i modelowaniem, koloryzacja ze strzyżeniem i modelowaniem, użycie farby INOA (bez amoniaku w składzie), baleyage ze strzyżeniem i modelowaniem, odżywiająca ampułka L’Oreal, upięcia oraz strzyżenie dzieci. Wszystkie klientki mogą zatem uzyskać kompleksową pielęgnację włosów, które będą wyglądały pięknie nie tylko od święta, ale również każdego dnia. Gdy włosy są już zadbane, odświeżone i wypielęgnowane dzięki usługom w salonie fryzjerskim CutCut, piękniej prezentują się w formie upięć. Jakie upięcia są oferowane przez profesjonalnych fryzjerów w naszym salonie?

Upięcia na co dzień

Upięcie włosów, zarówno krótkich, jak i półdługich i długich, to świetny sposób na zmianę i urozmaicenie codziennej fryzury. Większe możliwości są w przypadku włosów półdługich i długich, które można upiąć na wiele sposobów. Spięte włosy odkrywają i eksponują szyję oraz dekolt. Najefektowniej prezentują się upięcia proste, które można urozmaicić kolorowymi chustkami i opaskami wplecionymi we włosy.

Upięcia na specjalne okazje

Za upięcia uważa się koki (luźne lub mocno spięte), niedbale zawinięte kucyki, warkocze (które często połączone są z rozpuszczonymi pasmami włosów). Upięcia włosów to najlepszy wybór na specjalne okazje. Szczególnie upodobały je sobie Panny Młode, które w dniu ślubu chcą prezentować się szykownie i elegancko. Najczęstszym rodzajem upięć są koki, a ich forma zależy od preferencji przyszłej Panny Młodej. Upięcia mogą być mocniej ściśnięte, dzięki czemu fryzura bez problemu przetrwa przygotowania, uroczystości ślubne oraz przyjęcie weselne. Innym doskonałym wyborem będzie z kolei upięcie luźne, które nada stylizacji romantyzmu, lekkości i subtelności. Odpowiednio wykonane przez profesjonalnego i doświadczonego fryzjera również przetrzyma ważny dzień ślubu i wesela. Prawidłowe upięcie i utrwalenie pozwoli na całonocną zabawę bez obaw, że fryzura straci swój kształt. Do upięcia ślubnego pasuje zarówno welon, jak i wianek ślubny lub fascynator. Przed wykonaniem fryzury w dniu ślubu warto umówić się do salonu na fryzurę próbną, dzięki temu wcześniej można sprawdzić, czy dane upięcie pasuje do kształtu twarzy, czy wymaga większego utrwalenia i czy przyszła panna młoda dobrze się w nim czuje.

Jednak nie tylko panny młode mogą skorzystać z fryzury, jaką jest upięcie włosów. To najczęstszy wybór pań, które idą na sylwestra, imprezę karnawałową, wesele czy ważną uroczystość firmową. W świetle jupiterów elegancka suknia, makijaż i perfekcyjne upięcie włosów prezentują się zjawiskowo. Warto jednak pamiętać o tym, że upięte włosy będą się pięknie prezentowały jedynie wtedy, gdy są zadbane, odpowiednio do porowatości pielęgnowane i w razie konieczności pofarbowane. Wszystkie te zabiegi można wykonać w salonie fryzjerskim CutCut, w którym profesjonalni fryzjerzy zadbają o każde pasmo włosów. Dzięki temu każda klientka będzie zadowolona z fryzury nie tylko od święta, ale i na co dzień.